Hoci naša najväčšia kráľovná výťahových selfie – Dominika Cibulková (28) nedá na luxus a vždy dobrý “ohoz” dopustiť, zdá sa, že i ona má niekedy potrebu splynúť v dave. To sa jej nedávno rozhodne podarilo!

Ak by ste sa v nedeľu podvečer prešli po bratislavskom nábreží, zrejme by vašu pozornosť upútal skôr Dominikin manžel, ako jeho svetoznáma polovička. Michal Navara, urastený kus chlapa obľubujúci hipsterský štýl, nechal tentokrát Domčinu “maličkosť” vo svojom tieni.

Naša útla tenistka sa totiž odela do nenápadných jeansových šortiek, obyčajného čierneho tielka a v šľapkách, pripomínajúcich skôr papuče, sa so svojím mužným “doplnkom” vybrala na prechádzku po rodnej Bratislave.

Postoj zaľúbencov v nežnom objatí s príchuťou vrúcneho bozku zanechal v okoloidúcich dojem, že ide o obyčajný zamilovaný párik, akých sú v období letných lások v hlavnom meste na stovky. Nemyslíte?

Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DAU
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, rafting a svoje dve deti. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.