My ženy sme poriadne čarodejnice – vďaka make-upu sa dokážeme meniť na úplne niekoho iného. Keď sa k tomu navyše pridajú ruky odborníka, ani vlastná matka by nás nespoznala. Ukážkovým príkladom je nová fotografia Dominiky Mirgovej!

Dominika Mirgová múti vody československej pop music od roku 2007, kedy sa ako 16-ročná zúčastnila tretej série speváckej šou Slovensko hľadá Superstar. Mnoho ľudí tak krásnu Trnavčanku stále vníma ako sladkú a nevinnú tínedžerku a zabúda na fakt, že z Domči je už dávno dospelá žena.

Dominika Mirgova

Jedna z najúspešnejších slovenských speváčok sa zrejme i preto pri svojich fotografiách na sociálnych sieťach často stretáva s kritikou, v rámci ktorej jej ľudia odkazujú, že sa už na seba nepodobá. Pravdou ale je, že Domča za posledné obdobie prešla úctyhodnou premenou – po dlhých bojoch, ktoré sa s ňou ťahali ešte od pôrodu synčeka Peťka, sa pred niekoľkými mesiacmi dostala na vytúženú váhu.

Dominika Mirgova

Úbytok kíl rozhodne spravil svoje rovnako ako na tele aj na tvári. A keď sa k tomu pridá dokonalý styling, niet divu, že už Dominika nevyzerá rovnako ako na starších záberoch. Fanúšikovia tak blondínku pri jednej z jej posledných fotografií na Instagrame nezahrnuli len chválami, ale i reakciami, že sa na seba vôbec neponáša. A aký je váš názor?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Mirgova

Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial