Kedysi hviezdila v reklamách a vedľajších úlohách úspešných seriálov, dnes by mohla pokojne konkurovať svetovým modelkám. Vanesa, 13-ročná dcéra Karin Haydu, rastie ako z vody a ako sa zdá, už dávno nie je tým malým dievčatkom s plyšovým medvedíkom v náručí!

Aj keď má iba 13 rokov, už dnes pôsobí ako vyspelá teenagerka, ktorá svojou krásou ohuruje doslova na každom kroku. Ako sa zdá, mladá gymnazistka zdedila po svojich rodičoch len to najlepšie a dnes sa môže pýšiť priam dokonalým vzhľadom. A čomu sa chce vlastne brunetka v budúcnosti venovať? Sympatická herečka a moderátorka Karin sa pred časom vyjadrila, že jej dcéra sa venuje spevu, hip hopu, taktiež má za sebou štúdium klavíra či niekoľko rokov gymnastiky. Nuž, bol by v tom čert, aby táto slovenská ,,Selena Gomez” nezabrdla aj do sveta modelingu! :)

Foto: Instagram, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)