V 90. rokoch sa pod krídlami slovenského speváka Petra Nagya zrodila hviezda menom Michaela Pašteková. A hoci sa s pribúdajúcim vekom z verejnej scény postupne vytratila, jej osobnosť si fanúšikovia budú pamätať navždy. Aktuálne má brunetka veľkú novinu – vydala sa!

Najväčším hitom Michaely Paštekovej je rozhodne chytľavá pieseň Sprayer frayer, ktorej text si viacerí pospevujú dodnes. Z talentovanej malej rebelky v koženke vyrástla uznávaná novinárka, ktorá dlhé roky učila na Vysokej škole výtvarných umení.

Prednedávnom sa Miška pred akademickou pôdou rozhodla uprednostniť opäť hudbu – na komerčných podujatiach ju ale vystupovať neuvidíte. Speváčka je totiž súčasťou elektronickej alternatívy, konkrétne projektu Srnka, ktorý rieši závažné témy, ako nacizmus či fašizmus.

Bratislavčanka však prešla zmenou aj v súkromí – od soboty je zo 40-ročnej Michaely manželka publicistu, prekladateľa a prozaika Tomáša Hučku. Čo sa týka svadobnej róby, bývalý detský idol vsadil na jednoduché padavé šaty bielej farby. Zaľúbencom srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<