Michael Jackson opustil tento svet v roku 2009 ako 50-ročný, no okrem svojich nesmrteľných hitov tu po sebe zanechal aj 3 deti, ktoré po jeho úmrtí čakali veľmi ťažké chvíle. Paris Michael Katherine Jackson mala ako jeho jediná dcéra v tomto čase 11 rokov, no dnes je z nej nádherná žena s dušou rebela. 

Od smrti kráľa popu prešlo už neuveriteľných 8 rokov, počas ktorých sa z jeho dcéry Paris stala dospelá 19-ročná žena. Ako sa však zdá, jej život nie je len prechádzka ružovou záhradou a v poslednom období si prešla doslova peklom. Pokus o samovraždu, znásilnenie, prenasledovanie paparazzmi, to všetko je pre polosirotu, smútiacu za svojím milovaným otcom, horkou chuťou života, ktorú musela okúsiť. Toto dievčatko však vyrástlo a stalo sa samostatnou ženou s vlastným názorom, ktorý sa nebojí vyjadriť za žiadnych okolností. Herečka a speváčka miluje prírodu, zvieratá, cestovanie a nadovšetko miluje najmä svojho otca, na ktorého často spomína aj na svojich účtoch na sociálnych sieťach. Nazýva ho svojím anjelom či kráľom jej srdca.

Blondínka sa začiatkom tohto roka rozrozprávala o bolestivých momentoch svojho života aj pre magazín Rolling Stone. Okrem traumatizujúcich chvíľ po znásilnení, keď si podrezala žily a chcela si vziať život, sa Paris priznala, že je presvedčená, že smrť jej otca nebola náhoda a niekto to tak zariadil. „Naznačoval, že vie o ľuďoch, ktorí ho chcú dostať. Dokonca sa dostal do bodu, keď hovoril: ,,Viem, že ma jedného dňa zabijú.” Možno to znie ako konšpiračná téoria alebo nejaká hlúposť, ale všetci ozajstní fanúšikovia a celá rodina vie, že to bola pasca.” So slávnym spevákom sa však riešila aj kauza, pri ktorej bol obvinený z údajného zneužívania malých detí. „Predstavte si, že váš rodič pred vami plače, pretože ho všetci nenávidia kvôli niečomu, čo neurobil. Pre mňa to bolo jediné, na čom záleželo. A práve vtedy som začala nenávidieť celý svet,” dodala ku kauze rozcítená dcéra veľkej legendy.

Paris sa aktívne zúčastňuje rôznych protestov na ochranu prírody.

Paris Jackson kedysi

paris jackson

Paris Jackson dnes

Paris so svojou mamou Debbie Rowe, ktorej v roku 2016 diagnostikovali rakovinu prsníka

paris jackson

paris jackson

paris jackson

paris jackson

paris jackson

paris jackson

Zdroj: dailymail.co.uk, rollingstone.com | Foto/Video: Instagram, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.