V septembri roku 2019 sa rodinka manželov Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej a Mateja Cifru rozrástla o novú členku. Známi moderátori sa svojej princezničke venujú najviac, ako môžu, čo prináša skvelé výsledky. Na videá s maličkou Sárou budete čumieť s úžasom.

Vývoj každého dieťaťa je individuálny, avšak niektoré veci sa dajú do značnej miery ovplyvniť aj tým, ako intenzívne sa mu rodičia venujú. Ratolesť populárneho páriku sa na pozornosť určite sťažovať nemôže – Veronika a Sajfa ju učia všetko, čo môžu.

Obľúbený moderátor pôsobí na ľudí ako sebavedomý a drzý rebel, no ku svojej Sárke pristupuje s obrovskou láskou, čo badať na videách, o ktoré sa delí s fanúšikmi. Najzaujímavejšia je na nich ale rozhodne slovná zásoba jedenapolročného dievčatka. Nielenže vie pomenovať jednoduché veci či zvieratká, ale pozná i názvy vesmírnych telies a menej používaných potravín. Okrem toho malá šikulka rozozná aj písmenka. 

,,Sám som chvíľočku tápal vo vlastnej hlave po názve tejto rastlinnej lahôdky,” z dcérky šokovaný Sajfa napísal k videu, kde Sára vymenuváva veci, ktoré jej mamina nakúpila v obchode – uhádla dokonca baklažán. Z jej schopností sú tak všetci moderátorovi fanúšikovia úplne unesení. Samozrejme, vyslovovanie dlhších slov robí bábike ešte trošku problém, a tak sa na jej krokodílovi alias ko*otílovi schuti zasmejete – video nájdete ako bonus na konci článku.

Nakúpené potraviny

Zvieratká a písmenká

Vesmírne telesá

BONUS – krokodíl :D

Zdroj/Foto: Instagram/sajfa