Hoci sa o vzťahu Beckhamovcov popísalo veľa, párik je spolu neuveriteľných 20 rokov, čo je na pomery v šoubiznise naozaj úctyhodný výkon. Už od začiatku sa ale Victoria a David netajili tým, že túžia po dievčatku, ktorého sa napokon dočkali až v roku 2011. Dnes je tak z malej Harper veľká slečna!

Rodinka jedného z najznámejších športovcov sveta a niekdajšej členky dievčenskej skupiny Spice Girls patrí naozaj medzi ukážkové. Napriek tomu, že je medzi bratmi Brooklynom (20), Romeom (16), Cruzom (14) a ich sestričkou Harper pomerne vysoký vekový rozdiel, chlapci si princezničku chránia a rozhodne nepatria k tým, ktorí by sa mladšieho súrodenca nežnejšieho pohlavia stránili.

Keď v roku 2011 po troch synoch Victoria konečne porodila vytúženú dcérku, vo svete nastalo doslova šialenstvo – všetci čakali na nové a nové zábery malého dievčatka. Boom okolo jeho osoby ale po čase utíchol a dnes už možno mnohí ani nevedia, ako Harper vyzerá.

Slečna Beckham oslávila pred pár dňami, konkrétne 10. júla, svoje ôsme narodeniny, a už teraz je jasné, že gény zdedila po mame. Dôkazom je jedna z jej posledných fotiek, kde v červených šatách pózuje ako hotová modelka!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: wallpaperstock.net, Twitter, Instagram/davidbeckham, victoriabeckham