Na jeseň roku 2015 ovládla Slovensko nová kulinárska šou TV Joj Moja mama varí lepšie ako tvoja. Hneď v úvode svoje majstrovské kuchárske umenie predviedli Habovci, ktorí sa stali doslova televíznymi legendami. Kým v čase najväčšej slávy bol ale Vilov syn Dávid ešte len 15-ročný bláznivý pubertiak, dnes je z neho zrelý pohľadný muž!

Habovci v zložení otec Vilo a syn Dávid okupovali svojho času obrazovky TV Joj niekoľko mesiacov. Prekonať ich vo varení bol totiž poriadny problém. Kuchári navyše sršali originálnym humorom – ten si Slováci okamžite zamilovali, a preto dnes existuje asi len málo ľudí, ktorí by zohratú dvojicu nepoznali.

Habovci

V súčasnosti má Dávid 19 rokov a podľa fotiek na sociálnych sieťach to vyzerá tak, že z neho vyrástol poriadny štramák. Okrem toho jeho sympatickú tvár vždy zdobí povestný úsmev, na ktorý možno zbalil aj svoju priateľku Renátku. Pozornému očko dokonca neujde ani emotikon prstienka v profile neznámej slečny, čo by mohlo signalizovať, že sa medzi niekdajšou televíznou hviezdičkou a jeho krásnou milovanou odohral už i dôležitý krok zvaný zásnuby.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/davidhabo, listiakova, tvjoj