Jedna z najfamóznejších speváčok súčasnosti sa musí vysporiadať s krutou ranou, ktorú jej osud nadelil 14.1.2016. Jej manžel, známy spevák a producent, podľahol rakovine vo veku 73 rokov.

,,René Angélil zomrel dnes ráno v jeho dome v Las Vegas po dlhom a statočnom boji s rakovinou. Rodina v tomto momente žiada o súkromie, viac detailov bude poskytnutých neskôr.” Takýto odkaz zverejnil team Celine na jej Facebook fan page vo štvrtok večer. Kanadskí hudobníci boli manželmi 22 rokov a vychovávali spolu troch synov, 14 ročného René- Charlesa a dvojičky Nelsona a Eddieho.

3

Rodina žila v Las Vegas, kde mala Celine stály angažmán a vystupovala so svojou show v jednom z miestnych hotelov. René bol nielen speváčkiným manželom, ale i poradcom a manažérom. Na základe zdravotných problémov mu v roku 1998 diagnostikovali rakovinu hrdla. Speváčka v auguste poskytla pre USA Today úprimný rozhovor, v ktorom odhalila, že stav jej manžela je natoľko vážny, že lekári sa neodvážia predpokladať, koľko času mu ostáva. Celine sa tiež emotívne vyznala, že o smrti sa s manželom rozprávajú a Reného posledným želaním je zomrieť v jej náručí.

1

Tento týždeň kosila zubatá v radoch celebrít akosi často. Na začiatku týždňa svet obletela šokujúca správa o smrti Davida Bowieho, vo veku 76 rokov zomrela americká herečka Barbara Allyne Duate a rakovine tiež podľahol herec známy ako čarodejník z Harryho Potera, Alan Rickman.

Foto: Facebook, Pinterest