Jedna z najpopulárnejších slovenských speváčok sa zmenila na nepoznanie. Celeste Buckingham, ktorej sa darí aj za veľkou mlákou, zverejnila na sociálnej sieti fotografiu, kde sa pýši novým lookom!

Celeste Buckingham je speváčkou mnohých generácií. Jej skladby si obľúbili ako mladí, tak aj dospelí a svojim dievčenským vzhľadom dopĺňala sen o dokonalosti v slovenskej popmusic. Teraz však prišla nečakaná zmena a vlasy speváčky prešli extrémnou premenou. Spolu s výrazným líčením je Celeste doslova na nepoznanie. Na sociálnej sieti zverejnila fotografiu s popisom: ,,Nový účes, novú tváričku- fotenie dnes s ofinkou.” Ofina, odfarbené končeky a našpúlené pery si od fanúšikov zaslúžili síce množstvo pozitívnych ohlasov, avšak.. Je to ešte vôbec Celeste?

Cel

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)