Doslova neuveriteľný výkon podala počas úvodných castingov do šou Amerika má talent 2018 len 13-ročná Courtney Hadwin, ktorá zaspievala skladbu od Otisa Reddinga – “Hard To Handle”. O výkone novodobej Janis Joplin hovorí po pár hodinách od zverejnenia doslova celý svet!

Keď sa pred porotou v šou Amerika má talent objavilo strémované dievčatko so školáckym úsmevom, bývalá spajska Mel B sa ho snažila prívetivými slovami čo najviac ukľudniť. Avšak to, čo nasledovalo po pár sekundách, zrejme neočakával nik z prítomných. V momente, kedy sa ozvali prvé tóny soulovej skladby “Hard To Handle” spustila mladá Courtney také hlasisko, že sa na nohy nepostavili len diváci v sále, ale aj hviezda porota!

Šokovaní kati talentovej súťaže nešetrili chválou a 13-ročnú hviezdu dokonca prirovnali k Janis Joplin: “Nie som Clive Davis, ja som Howie Mandel a nemôžem ti ponúknuť podpísať nahrávaciu zmluvu. Jediná vec, ktorú pre teba môžem urobiť, mladá dáma, je TOTO!” Courtney dostala od moderátora a herca Howieho Mandela zlatý bzučiak, čo jej zaistilo miesto v semifinále šou!

Dievča však nie je na pódiu žiadnym nováčikom, naopak, v Anglicku sa teší mimoriadnej fanúšikovskej základni. V roku 2017 sa objavila v šou “The Voice”, kde sa dostala až do finále a skončila na striebornej priečke. Tentokrát sa rozhodla skúsiť šťastie za veľkou mlákou, kde sa pobije o výhru v hodnote milión amerických dolárov a zmluvu v Las Vegas.

Neuveriteľné vystúpenie 13-ročnej Courtney

Courtney v šou “The Voice”

Zdroj: Metro.co.uk, NBC | Video|Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)