Stať sa módnou blogerkou je naozaj neľahká úloha. Internet je preplnený ženami, ktoré sa snažia ukázať, že kombinovanie kúskov im vôbec nerobí problém. Nielen vo svete, ale aj na Slovensku a v Čechách máme pár skvelých blogeriek, ktorých štýl je naozaj bezchybný a jedinečný. Medzi ne patrí aj Zuzka Barková alias ZrzkaStyle. 

 

Kedy a ako vznikla myšlienka vytvoriť si vlastný fashion blog a zrodila sa „ZrzkaStyle“?

Myšlienku na blog som nosila v hlave už asi 4 roky. Bola som na materskej dovolenke s prvým synom. Pôvodne som chcela mať blog založený na family matching outfitoch, keďže som nás so synom rada ladila do podobných stajlingov. Potom som ale otehotnela s druhým synom a po jeho narodení som nevedela, kde mi hlava stojí so starostlivosťou o dve malé deti, takže na blog nebolo ani pomyslenia. Keď sa nám podarilo zastabilizovať, stále som sa k myšlienke na blog vracala, ale podarilo sa mi ju zrealizovať až koncom minulého leta.

Zaujímala ťa móda už aj predtým?

No jasné. Módou žijem odjakživa. Trendy ma vždy fascinovali, rada som sledovala aj čo majú oblečené ľudia v mojom okolí. Dokonca, kedysi som bola vážna nákupná maniačka a mala som v skrini oveľa viac vecí, ako som reálne potrebovala. Teraz už nakupujem výrazne menej a racionálnejšie.

Sledujte Zuzku aj na Instagrame >>>TU<<<!

Tvoje outfity sú plné vzorov a farieb, experimentuješ niekedy aj s tmavšími a menej nápadnými farbami?

Vôbec nie. Čiernu by ste v mojom šatníku hľadali márne. Mne sa tmavé farby nehodia. Pôsobím v nich podľa mňa zbytočne vážne a smutne. Tmavých farieb je v uliciach viac než dosť a ja nerada zapadám do davu. :) Keď nemám chuť až tak „svietiť“, zvolím bielu, béžovú alebo sivú. Tie sú mojou náhradou čiernej.

Pokračovanie rozhovoru nájdete >>>TU<<<!

Foto: Instagram