Slovenská herečka a moderátorka Karin Haydu patrí na televíznych obrazovkách medzi dlhoročné stálice. 42-ročná kráska je však plne aktívna aj na sociálnych sieťach, kde ju sledujú tisíce skalných priaznivcov – práve tých tmavovláska ohúrila netradičnou premenou, aká jej neskutočne sekne!

Napriek tomu, že má Karin už po 40-tke, svojím temperamentom, mladistvým vzhľadom a štíhlou postavičkou by mohla pokojne konkurovať aj oveľa mladším ročníkom. Známa hviezda si na perfektnom zovňajšku dáva vždy záležať a pred fanúšikmi sa prezentuje len v tom najkrajšom svetle.

Karin Haydu

Hoci sme pri úspešnej herečke na menšie zmeny vizáže zvyknuté, najnovšie zábery sú z úplne iného súdka. Určite si mnohé z vás ešte dobre spomínate na príbehy o nezbednom dievčatku menom Pipi dlhá pančucha, ktorej lotroviny nám spestrovali takmer celé detstvo.

Z krásnej brunetky sa stala roztomilá ryšavka

Práve táto rozprávka údajne v minulosti Karinku zaujala natoľko, že sa vždy túžila na tú pochabú červenovlasú slečinku zmeniť. Sympatická brunetka si detský sen naplnila v dospelosti, kedy si povedala, že sa trošku pohrá s výzorom – Haydu sa tak razom zmenila na dokonalú verziu roztomilej hrdinky Pipi.

Pohľad na krásku s ryšavou parochňou a dobre známymi zapletenými vrkočmi vyvolal na tvárach viacerých fanúšikov určite úsmev, keďže herečku ocenili množstvom pochvalných komentárov. A ako sa Karin ako Pipi páči vám? :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Karin Haydu

karin haydu

Zdroj/Foto: Instagram/karinhaydu