Neprestáva prekvapovať! Herečka a speváčka Barbora Švidraňová, ktorej hviezda začala bleskurýchle stúpať najmä po účinkovaní v prvej sérií šou Tvoja tvár znie povedome, zatúžila po zmene. Z krátkych ryšavých vlasov sa najskôr stali dlhé blond a dnes sa umelkyňa pýši opäť novou hrivou!

Žeby v tom bol nový chlap? Barbora Švidraňová, ktorá si získala sympatie mnohých Slovákov, opäť zatúžila po zmene. Na sociálnych sieťach sa tentokrát pochválila fotografiou, na ktorej je jej koruna krásy doslova neprehliadnuteľná. Z krásnej ryšavky sa stala dlhovlasá dúhová kráľovná, čo pozitívne okomentovali aj mnohí fanúšikovia speváčky. Podľa nich Barbore zmena mimoriadne pristane a my im nemôžeme protirečiť. Čo hovoríte na novú frizúru umelkyne vy? :)

basa1

Foto/Zdroj: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)