Kilečká Ewy Farnej boli svojho času v médiách pretriasanejšie snáď ako v súčasnosti trojuholník Dara – Rytmus – Jasmina. Avšak podľa posledného záberu na jej Instagrame to vyzerá tak, že nimi známa speváčka zatočila a “Mám boky jako skříň” dospievala!

Boj s nadbytočnými kilami je nočná mora takmer každej ženy. Ewa Farná to má o to ťažšie, že je verejne známa, takže každý nedostatok jej dajú hejteri pekne vyžrať.  Česko-poľská speváčka si ale zrejme povedala dosť a najnovšou fotkou všetkým vytrela zrak.

Žeby jej prospieval manželský život? Ewa totiž v septembri minulého roku povedala “áno” kolegovi z kapely Martinovi Chobotovi, pričom svadbu sa im podarilo dobre utajiť. 24-ročná hviezdička tak popiera mýtus, že spolu s manželstvom prichádza i zanedbávanie zovňajška – Ewa vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým!

Ewa v čase, keď bola pribratejšia

Ewa Farná Ewa Farná Ewa Farná Ewa Farná

Aktuálnu podobu Ewy Farnej si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)