Profesionálny vojak je aktuálne na obrazovkách Markízy na roztrhanie. Čomu sa však ani nemožno čudovať – pohľad na Adama Bardyho pohladí na duši asi každú diváčku. Srdce hviezdy seriálu Druhá šanca či tanečnej šou Let’s je však už dávno zadané.

Adama Bardyho už pár týždňov Slovenky nevnímajú iba ako gymnazistu zo seriálu Pán profesor. Vysoký fešák sa k nim totiž každý pondelok prihovára ako se*y lekár Šimon Bartoš. Najnovšie herec dokonca pred kamerami vymenil doktorský plášť za elegantné čierne nohavice a bielu košeľu, v ktorej poodhalil svoju vypracovanú hruď. Počas vystúpenia mladíka s modrými očami a hollywoodskym úsmevom v Let’s dance tak zrejme spolu s porotcom Jorgem Gonzálezom lapali po dychu i všetky diváčky.

adam bardy

Na rozdiel od svojej záletnej postavy v seriáli Druhá šanca žije Adam v súkromí usporiadaný rodinný život. Polroka je ženatý s krásnou modelkou Bibianou, ktorá mu pred takmer piatimi mesiacmi priviedla na svet synčeka Alana. Rozkošným drobčekom sa teraz hrdý otecko pochválil aj na sociálnych sieťach, kde zverejnil čarovné snímky od fotografky Nicole Lieskovskej.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, adambardy/nlieskovska