Sonia Leslie je 22-ročné dievča s viac ako 55 000 fanúšikmi na YouTube, kde pravidelne zdieľa svoje make-up videá. Veľké množstvo fotiek nájdete aj na jej instagramovom konte, kde síce nezvykne písať siahodlhé popisy, avšak tentokrát urobila výnimku. V poslednom čase sa jej totiž hromadili otázky typu: „Čo zlé sa ti stalo s okom?“ alebo „Čo zlé to máš s okom,“ a to ju donútilo napísať emotívny odkaz.

 

Chcela pochopenie

Nedá sa poprieť, že kráska na prvý pohľad zaujme svojim vzhľadom, narodila sa totiž so sivo-modrým materským znamienkom na pravom oku. Ľudia ju svojimi nevhodnými otázkami na túto skutočnosť dohnali až k nasrdenej reakcii: „Nie je nič ZLÉ s mojim okom, prosím, prestaňte sa tak pýtať. Je to v prvom rade neslušné a v druhom rade by ste sa mali starať o seba. Takisto sa nepýtajte, čo je na tom neslušné! Nezaujíma ma, či súhlasíte s mojim názorom, nie je to vaša tvár.“

Sonia Leslie znamienko krasy na oku

Jedinečná genetika

Oko so znamienkom krásy mladá YouTuberka fotí veľmi často aj zblízka. Tým, že sa nachádza okolo dúhovky, pôsobí oveľa väčšie. Po jej naštvanom vyjadrení začali fanúšikovia vysvetľovať:

„Jej oči sú výnimočné; osobne milujem všetko výnimočné, pretože v unikátnym veciach je krása. Ona je perfektným príkladom.“

„Ako sa nazýva táto nádherná genetická mutácia???? Je najúžasnejšia, akú som kedy videla!“

Vlastníčka tejto rarity napokon ku svojmu vyjadreniu dodala: „Len som chcela, aby ste vedeli, že sú aj iné spôsoby, ako sa na to spýtať bez poukazovania na to, že je so mnou niečo ZLÉ, iba pre môj odlišný výzor.“ Z celého incidentu malo byť jasné, ako na ľudské pocity vplýva jednoduchá voľba otázky.

Sonia Leslie znamienko na oku

Sonia Leslie znamienko na oku

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram, pixabay.com, Youtube