Sympatický YouTuber Daniel Štrauch, alias Gogo, oslávil túto sobotu svoje prvé vážne jubileum. Čerstvý dvadsiatnik sa vo svojom mladom veku teší veľkej popularite najmä medzi teenagermi, ktorých každodenne zabáva vtipnými videami. Aké darčeky dostal k svojmu jubileu od svojich najbližších?

,,Ďakujem za najkrajší, najkreatívnejší darček @lucylucpug ♥, je to creepy mať sa ako figúrku!” Práve týmito slovami okomentoval mladý YouTuber darček v podobe bábky, ktorá je hodnovernou napodobeninou samotného Goga. Tento originálny podarúnok dostal od svojej priateľky Lucky, ktorá sa taktiež venuje natáčaniu teenagerských videí. Zahanbiť sa však nenechal ani jeho malý braček Maxík, ktorý svojmu veľkému bratovi podaroval kilový balík gumených medvedíkov:)

Po rodinnej oslave si to Gogo namieril s partiou priateľov do bratislavských ulíc, kde to spolu pekne rozbalili. Gogo, všetko najlepšie!

Darček od priateľky Lucky

 

Sup guys? 🖐🏻 It's me! #MINI #GOGO ☺️

A post shared by Daniel Štrauch (@gogomantv) on

Gratulácia od Bračeka Maxíka

Aj s bráchom sme pripili k narodeninám! ☺️👬🍾 #BIRTHDAY #WITH #FAMILY

A post shared by Daniel Štrauch (@gogomantv) on

S Maxíkom a Luckou

Selfie s partiou v centre Bratislavy

Kamaráti sa chceli fotiť 😂 #SVOJKA #HARRYPOTTER #BIRTHDAYNIGHT

A post shared by Daniel Štrauch (@gogomantv) on

Na zdravie!

We had a blast, BIRTHDAY Is over ✌️😂 #NEDELARISS #POHODARISS

A post shared by Daniel Štrauch (@gogomantv) on

Zdroj: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.