Zdá sa, že kráľ detských párty Miro Jaroš by sa mal mať na pozore – koncom októbra rozvírila pokojné vlny hudobnej tvorby pre najmenších 8-ročná slečna, ktorá si hovorí Lil Ash. Od vydania jej debutu neprešiel ešte ani mesiac a mladá rebelka sa hlási s druhým hitom Candy!

Kým pred rokmi sa všetky dievčatká videli v speváčke Miške Paštekovej, ktorá v rebelsky pôsobiacej rifľovej bunde spievala, ako chytili sprejera frajera, tie dnešné budú možno s údivom sledovať kariéru 8-ročnej Lil Ash. Už jej prvé dve skladby a ohlasy na sociálnych sieťach naznačujú, že ambiciózna raperka má pred sebou veľkú kariéru.

,,Fakt ste mysleli, že dám len jeden track?! (fakt?!) Fakt ste mysleli, že druhý bude trash?! (Okurrr!) 500-eurovky v klipe – to bol CAP! Vy ste fejkoví rapperi, ja mám fejkový len cash (Whoop),” znie úryvok textu skladby Candy. K nemu roztomilá školáčka natočila spolu s kamarátmi farebné a hravé video – ako v správnom hip-hopovom klipe v ňom, samozrejme, nemôžu chýbať ani zábery, v ktorých najmladšia slovenská raperka trhá peniaze.

Ak by ste si mysleli, že ide o akýsi márny pokus dievčatka preraziť v hudobnom svete, ste na omyle. Za pár dní Candy zozbrieralo na YouTube 150 tisíc videní a viac ako 3000 komentárov, pričom jeden z nich venoval Lil Ash na Instgrame aj guru slovenského hip-hopu – Separ. Obľúbený hitmaker poslal svojej začínajúcej kolegyni emotikony ohníkov, čím jej rozhodne preukázal skvelú podporu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/lil_ashley_official