Najúspešnejší finalisti minuloročnej Farmy Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav vytvorili po skončení šou priam idylický párik. Návrhy na instagramové spolupráce sa hrnú jedna radosť, a tak sa dvojica tentokrát ocitla na čarokrásnom pobyte v korunách stromov. Práve tam si užívajú pohodičku, zaklincovanú Lukyho šťavnatými tančekmi…

To, že víťazka dvanástej série markizáckej reality šou holduje tanečnému umeniu, je veľmi dobre známe. Zdá sa ale, že ani jej drahá polovička popri lektorke nezaostáva a vlastnými choreografiami sa jej snaží minimálne vyčarovať úsmev na tvári.

xénia lukás

V blízkosti Spišského hradu sa nachádza jedinečná možnosť ubytovania priamo v lese, a to rovno v chatkách „rastúcich“ na stromoch. Práve tam si aktuálne spoločne užívajú známi farmárski manželia, krátiaci si večery grilovačkou s veselým programom.

O ten sa postaral sympatický blondiak, ktorého Xénia prichytila pri čine, ako sa odviazal v boxerkách a pestrej košeli s odhalenou hruďou. Svojské tanečné kroky a rajcovné vlnenie bokmi predviedol na drevenej terase, kde sa na pár minút premenil na dovolenkového latino zvádzača. :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Xenia_gregusova | Foto: Instagram/Xenia_gregusova, Lukas.stanislav, Streamable.com