Prostoreký Vladko Nikolajev zažil na Farme spontánny moment, o akom sa mu ani len nesnívalo. Výhľadu, ktorý mu bol náhle dopriaty, by sa nejeden chlap úprimne potešil, jeho reakcia taktiež hovorila za všetko. Farmárskej Miss Xénii Gregušovej sa totiž pri prvej skúške svadobných šiat akosi pošmykla ruka a ukázala viac, než pôvodne chcela.

Koniec týždňa sa na markizáckom statku ponesie v znamení veselice, kedy farmárski snúbenci Lukáš Stanislav a Xénia Gregušová spoločne predstúpia pred pomyselný oltár. Ešte pred samotnou ceremóniou je nutné si vlastnoručne ušiť svadobné šaty, čo mladučkej tanečnici spôsobuje mierne starosti.

xenia lukáš farma

S rozhodnutím o strihu kráske pomáha nielen ženské osadenstvo, ale i pracant s ukrajinským pôvodom. Ten zastáva názor, že by sa jej najviac hodila róba s odhalenou chrbticou a ešte lepšie bez použitia podprsenky. V istej chvíli však stratil reč aj on sám.

Keď sa plavovláska otočila ku kolegovi chrbtom, z rúk jej vypadla látka a ona predviedla vyšportovanú zadnú časť tela len v nohavičkách. ,,Dobre spravila, nie, Vladko?“ rehotala sa Katka Pohančaníková, keď zbadala, ako 44-ročný mešťan na pár sekúnd úplne onemel.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Farma.markiza, Markiza.sk, YouTube