Úradujúca kráľovná markizáckej reality šou Farma sa po výhre teší nielen zo sľubného finančného ohodnotenia, ale tiež z čoraz silnejšej fanúšikovskej základne na Instagrame. O život novopečenej influencerky sa zaujíma už viac ako 120-tisíc ľudí a práve tým Xénia Gregušová zodpovedala vážne otázky, týkajúce sa súkromnej i pracovnej sféry.

Talentovaná plavovláska sa od začiatku netajila tým, že by sa túžila naplno venovať tancu. Svoje umenie preukázala viackrát aj počas pobytu na statku, kde sa natriasala ostošesť, čím neraz farmárom spríjemnila pochmúrne dni.

xenia gregušová

Videá s choreografiami nechýbajú ani na jej profile na sociálnej sieti, avšak práve v súvislosti s touto činnosťou zrejme čoskoro nastane významná zmena. Xénia Gregušová je totiž dôležitou súčasťou tanečného klubu Art Dance Academy v Bytči, odkiaľ sa teraz chystá odísť. Dôvodom sú takpovediac vyššie ciele.

Sympatická lektorka podnikla prvé kroky k splneniu životného sna a začala si hľadať bývanie v hlavnom meste. Práve tam sa túži z rodičovskej domácnosti čím skôr presťahovať a uplatniť nadobudnuté zručnosti v niektorej z prestížnych tanečných základní. Ako sama tvrdí, s hľadaním už začala…

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Xenia_gregusova