Niekdajšia finalista súťaže Miss zaujala na Farme od prvých chvíľ a to najmä prirodzene krásnym zjavom a neustálym pozitívnym naladením. Xénia Gregušová sa napokon stala po dlhšej prestávke prvou ženskou víťazkou, vďaka čomu nazbierala na Instagrame slušnú sieť fanúšikov. Ženskému publiku teraz konečne odtajnila trik na vytvorenie bohatých finálových kadier.

Počas záverečného súboja sa blondínka predstavila po boku blízkych priateľov Henricha Kuľka a Lukáša Stanislava, s ktorými sa podelila aj o finančnú výhru. Už vtedy zaujala výrazne kučeravou hrivou, na akej dosiahnutie treba disponovať nemalou dávkou trpezlivosti.

A keďže Xéniu mnohé dámy prosili o to, aby prezradila svoj tajný recept na bombový finálový účes, konečne im vyhovela. Víťazka dvanástej série markizáckej reality šou natočila tutoriálne video s presným návodom, ako sa k bohatej “explózii” na hlave dopracovať.

Samotná výroba jedinečného účesu trvá poriadne dlho, avšak konečný výsledok stojí za to. Najprv je nutné každý prameň natočiť zvlášť na drevenú špajdľu a takto omotané pramienky prečesávať postupne žehličkou na vlasy. Hoci ide o pomerne jednoduchý postup, vlasy je nutné natáčať a zohrievať jednotlivo, čo môže zabrať aj celé hodiny.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

xénia

Celé video s účesom od Xénie

Zdroj|Foto: Instagram/Xenia_gregusova