22. deň v Dominikánskej republike doľahol už aj na bojovníčku Xéniu Gregušovú, ktorá po prehratom súboji proti tímu Azua priznala, že sa cíti sama. Víťazke 12. série Farmy chýba rodina a priateľ, čo dala aj najavo. 

Tanečnica zo Žiliny po odchode na ostrov Survivor nechala doma partnera Lukáša Stanislava. Nepochybne ide o veľkú vzťahovú skúšku. ,,Myslím aj na priateľa, že ako to zvláda doma sám. Lebo sme boli spolu 24/7,“ smúti v 14. epizóde pôvabná blondínka, ktorej v taktickej hre chýba niekto blízky.

Diel, ktorý si už diváci mohli pozrieť na Voyo, videl aj video bloger Luky – ten fanúšikom na Instagrame priznal, že sa mu za Xenkou cnie rovnako.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Láska, aj ty mne chýbaš, veľmi. My to ale zvládneme. Milujem ťa a posielam aspoň takto na diaľku kopec energie. Bože, to bolí. Je to pre nás veľmi náročné. Fakt sme boli stále spolu a zrazu máme pred sebou takúto tvrdú skúšku, ale dáme to,“ odkazuje prostredníctvom sociálnych sietí finalista statkárskej relácie, ktorý uviedol, že pohľad na jeho zronenú priateľku mu trhá srdce.

Foto/Zdroj: Instagram/lukas.stanislav, streamable.com, VOYO