V dvanástej sérii markizáckej drsnej šou Farma núdza o krátkodobé romániky rozhodne nie je. Kým Erikovi Zahorjanovi a Sáre Adamčíkovej pokračovať v spoločnej hráčskej púti dopriate nebolo, gradujúci „zväzok“ medzi Xéniou Gregušovou a Lukášom Stanislavom môžeme naďalej sledovať. Existuje šanca, že by sa títo dvaja spojili aj mimo brán vidieckej usadlosti?

Všetko sa začalo nečakaným príchodom z dobre utajovanej chalúpky, odkiaľ sa na statok znovu vrátil aj dlhovlasý dedinčan. Neskôr došlo k vytvoreniu dvojíc, po čom boli mladí plavovlasí hráči označení ako najkrajší pár tohtoročnej súťaže.

xenia lukáš farma

Práve to malo za následok romantickú večeru vo dvojici, kde 31-ročný terapeut pred svojou vyvolenou s prstienkom pokľakol. V piatok sa teda okrem duelu konala aj dlho očakávaná svadba, na ktorú sa farmárski snúbenci dlho pripravovali. Tesne pred fingovaným obradom sa Anka Fiačanová budúcej nevesty na rovinu opýtala, či k ženíchovi pociťuje lásku.

svadba farma

,,Ja ho mám strašne rada. Strašne… ale nie na niečo viac, vieš,” priznala Xénia, tú údajne doma čaká neukončený vzťah. ,,No necítiš, že by si bola zaľúbená alebo tak, hej, keby ste vyšli von, vedela by si si to predstaviť s Lukym? Ani keby si vedela, že ten frajer, že to úplne je ukončené?” brunetka sa dožadovala hlbšej odpovede.

,,Neviem, asi nie,“ niekdajšia finalistka súťaže Miss Universe zo seba konečne vysúkala slová, na aké množstvo priaznivcov jej „vzťahu“ s Lukášom čakalo. Toho by však takáto strohá odpoveď asi veľmi nepotešila, keďže jeho prejavované náznaky sympatií zrejme len hraným divadielkom na kamery nie sú.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

lukas xenia farma

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/Farma.markiza