Charizmatickej blondínke sa podarilo vyhrať Farmu 12, kedy vo finále porazila Lukáša Stanislava a Henricha Kuľka. Pobyt na statku sa ale odrazil nielen na Xenkinom bankovom účte, ale aj jej postave – domov sa vrátila s 12-timi kilami navyše.

Pôvabná tanečníčka si po skončení markizáckej šou začala románik so svojím súperom Lukym a ich láska stále rastie. Dvojica má na sociálnych sieťach tisíce fanúšikov, s ktorými sa delí o zážitky z ich pracovného a súkromného života.

xénia lukás

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Najnovšie Gregušová zverejnila záber, ktorý mala od skončenia Farmy uložený v súkromnom archíve. Rodáčka zo Žiliny počas pobytu na statku poriadne pribrala a sledovateľom až teraz ukázala, ako po návrate do reálneho života vyzerala v plavkách.

,,Predtým, ako som šla na farmu, som vážila 54 kg. Keď som sa vrátila z farmy, vážila som 66,7 kg, koľko som za celý život nevážila,“ prezradila Xénia na Instagrame. Hoci teraz jej ručička na váhe ukazuje 57 kíl, sympatická blondínka so svojím telom stále nie je spokojná a rozhodla sa, že začne cvičiť. Na znak toho, že to 22-ročná kráska myslí vážne, pridala na internet video, v ktorom si aj s Lukym zamakala vo fitku.

Pribratú Xéniu v plavkách nájdete -TU-

 

Zdroj/Foto: Instagram/xenia_gregusova