Xénia Gregušová trávi na ostrove Survivor už celé týždne. Čas bez rodiny i priateľa jej beží pomaly, no vďaka tejto bojovníčke sa jej tím dostal k tej najlákavejšej odmene – odkazom od svojich najbližších. 

Niekdajšia víťazka 12. série Farmy sa už pred pár dňami na kameru zdôverila, že jej partner veľmi chýba. ,,Myslím aj na priateľa, že ako to zvláda doma sám. Lebo sme boli spolu 24/7,“ zacnelo sa Xénii. Srdce si na sociálnych sieťach vylial aj jej priateľ Lukáš Stanislav, ktorý jej teraz poslal slová plné podpory.

xenia a lukas

,,Láska, ahoj! Prvá vec, ktorú ti musím hneď povedať je, že ťa milujem najviac na svete a posielam ti obrovskú pusu,“ čítala nahlas tanečnica zo Žiliny, ktorú odkaz dojal hneď v úvode.

,,Tento list píšem s pocitom, ako keby som bol s tebou. Cítim ťa pri sebe, aj keď si tisícky kilometrov odo mňa. Nie je chvíľka, aby som na teba nemyslel,“ napísal Luky.

,,Chýbaš mi veľmi, ale zároveň viem, že sa vrátiš. No najprv im tam všetkým ukáž, kto je princezná bojovnica, až po tom môžeš prísť. Ja to už dávno viem a pre mňa si kráľovná, takže aj keď to skončí akokoľvek, pre mňa si stále najlepšia,“ vyznal sa v krátkom liste mladý video bloger.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rozcítená Gregušová sa, pochopiteľne, neubránila slzám, avšak z ľúbostnej správy nabrala novú silu do hry. ,,Bolo tam presne to, čo som si potrebovala prečítať,“ povedala už s úsmevom a odhodlaním dotiahnuť to v reality šou čo najďalej.

Zdroj: VOYO | Foto: VOYO, Instagram/lukas.stanislav/xenia_gregusova