Dobrodruhovia v reality šou Survivor sú už celé týždne odrezaní od sveta a blízkych. Lákavá odmena v podobe video odkazov kmeň Mao potešila ako žiadna iná. Avšak Xénia Gregušová na druhý deň neskrývala sklamanie. Prečo? 

Tanečnica zo Žiliny obdržala pozdravy od otca a brata. Ich povzbudzujúce slová plné lásky dodali Xénii nepochybne veľa síl, avšak myslela si, že sa na obrazovke zjaví ešte jeden dôležitý človek – priateľ Lukáš Stanislav. To sa ale nestalo a blondínka ostala sklamaná.

Pred súbojom o imunitu sa Gregušová rozhovorila o príjemných odkazoch od rodiny, na čo však prišiel plač. ,,Chýbal ti niekto?“ opýtal sa na rovinu Ondřej Novotný.

,,Viem, že má mamina problém na kameru hovoriť niečo, takže to chápem, že sa tam nechcela ukázať, ale priateľ… Neviem, čo sa stalo, lebo viem, že by mu brat dal určite vedieť, že má možnosť niečo natočiť,“ otvorila sa krehká kráska, ktorá neskrývala ani slzy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Jediná rada je: Väčšinou vysvetlenie býva jednoduché. Nemaj v hlave moc veľké scenáre, prečo to tak bolo. Sústreď sa skôr na to, že to bolo fantastické a, že ťa mohli aspoň pozdraviť,“ utešil plačúcu bojovníčku český moderátor.

Foto/Zdroj: VOYO, Instagram/xenia_gregusova