Keď sa bývalá Misska Xénia Gregušová prihlasovala do ostro sledovanej farmárskej súťaže, zrejme by jej ani vo sne nenapadlo, čo všetko si na statku odkrúti. Dnes sa pýši nielen snubným prsteňom na ruke, ale tiež možnosťou vyskúšať si na vlastnej koži svadbu s farmárskym ženíchom Lukášom Stanislavom – ten sa dokonca odvážne postavil pred kráskinu najbližšiu famíliu!

Možnosti skontaktovať sa s blízkymi sa dočkala i mladá plavovláska, tá musela zopár vecí udávať na pravú mieru. Okrem toho, že sa zaujímala o to, či jej rodičia alebo brat náhodou neochoreli na obávaný koronavírus, bola nútená čeliť dôležitej úlohe.

Xénia gregušová Farma

Keď si totiž Xéniin súrodenec všimol na sestrinej ruke žiarivý prsteň, okamžite prišla na pretras téma zásnub a sobáša. ,,No počkaj, počkaj, a od koho máš ten snubný? Aby sme vedeli,“ sympatická mamina po prvotných známkach prekvapenia, kedy sa na pár sekúnd ani nezmohla na slovo, ťahala z dcéry detaily.

Lukáš sa teda potenciálnym svokrovcom a švagrovi predstavil, no „manželkine“ poznámky o tom, že sa to celé deje len v rámci zábavy, okamžite spacifikoval. ,,To vôbec nie je sranda!“ dlhovlasý dedinčan to totálne zaklincoval. Zdá sa, že Xénia bude mať po návrate domov príbuzným skutočne čo vysvetľovať.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, YouTube