Víťazka reality šou Farma 12 Xénia Gregušová spoločne so svojím partnerom Lukášom Stanislavom, ktorý sa taktiež dostal do finálovej trojky, si pred pár dňami pracovne vyrazili na Kanárske ostrovy. Atraktívna tanečnica sa na sociálnych sieťach pochválila romantickou fotkou – tá je pre mnohých mätúca. 

Mladá Žilinčanka počas svojho účinkovania na statku dostala od Lukáša nie jeden prsteň a dokonca mimo reality došlo k zásnubám na celý “farmársky” život. Kto ale vtedy mohol tušiť, že dvojica bude tvoriť pár aj po ukončení reality šou?

Vďaka spolupráci s cestovnou kanceláriou zaľúbenci teraz trávia čas na Kanárskych ostrovoch, odkiaľ postujú nielen dychberúce zábery prírody, ale aj romantické snímky. Na jednej z nich stojí Xénia na balkóne s rukou vystretou k svojmu priateľovi. 

Na prste blonďatej krásky sa vyníma prsteň, ktorý si diváci Farmy nepochybne pamätajú. Nostalgický “šperk” víťazka reality šou stále uchováva a vzala si ho aj na “dovolenku”. Avšak niektorých sledovateľov snímka zmiatla. ,,Zásnuby?” pýtali sa v komentároch, nakoľko si Xéniinu ozdobu s reality šou nespojili.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/xenia_gregusova, TV Markíza