Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav budú do konca života vďační za to, že sa rozhodli prihlásiť sa do Farmy 12. Obom sa v súťaži nielen výborne darilo, Xenka dokonca skončila ako víťazka, ale z reality šou si odniesli i vzájmnú lásku. A tá je teraz opäť o niečo intenzívnejšia!

Pomaly tomu budú dva roky, čo sa prvýkrát stretli pohľady Xénie a Lukáša. A hoci na statku svoj vzťah ponímali skôr zo srandy, v realite sa ukázalo, že medzi dvojicou predsa len vládne hlbšie puto ako to kamarátske.

O tom, že to exfarmári spolu myslia vážne, svedčí ich ďalší významný miľník. Ako príťažlivá tanečnica prezradila fanúšikom na Instagrame, so svojím priateľom začínajú novú kapitolu života. ,,Pre mňa je práve toto takým, povedala by som krokom do dospelosti. Už keď som v Survivor ležala pod prístreškom alebo na pláži, začala som premýšlať nad kúpou vlastného bytu. Ísť do toho? Neísť? Stále som si dávala dokopy pozitíva a negatíva a vzhľadom na nie moc dobrú situáciu, aká bola (korona), som sa toho celkom bála, lebo predsa len je to celkom veľká zodpovednosť,“ zdôverila sa na sociálnej sieti známa kráska.

Po tom, čo sa Xenka vrátila z Dominikánskej republiky, pohnútky ohľadom vlastného bývanie, samozrejme, prehodnotila s Luky. ,,Vo všetkom mi veľmi veľmi pomohol a myslím, že toto bola ďalšia vec, ktorá náš vzťah len upevnila a spravila ho ešte krajším a silnejším. Teraz nás čaká celkom zaujímavé obdobie, ktoré bude z jednej strany náročné, ale takisto krásne. PRERÁBANIE a ZARIAĎOVANIE nášho “hniezdočka”,“ teší sa víťazka dvanástej série Farmy, ktorá sa hneď po obdržaní kľučika pustila so svojou láskou do majstrovania. O celý proces zveľaďovania bytíku sa vraj zaľúbenci budú deliť s fanúšikmi.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/xenia_gregusova