Viacero exfarmárok sa po skončení účasti v markizáckej reality šou uchyľuje k viac či menej výrazným premenám zovňajšku. O úradujúcej kráľovnej Farmy Xénii Gregušovej by ste si možno povedali, že ona nič také nepotrebuje, avšak ani pre ňu nie je estetická medicína cudzím pojmom.

Večne vysmiata tanečnica momentálne žiari šťastím a to nielen vďaka skvelému finančnému obohateniu z výhry, ale taktiež vďaka nájdeniu spriaznenej duše v druhom finalistovi Lukášovi Stanislavovi.

xénia gregušová lukáš stanislav

Xénia v minulosti okúsila účasť v súťaži Miss Universe, možno i preto si na pestovaný vzhľad dodnes potrpí. Farmárska víťazka nedávno zavítala na kliniku, kde podstúpila obľúbený zákrok menom Microblading. Jedná sa o tetovanie obočia, ktoré dokáže výborne zvýrazniť silné ženské črty.

Okrem tetovania si zároveň dopriala pleťovú kúru Hydrafacial, predstavujúcu revolučný spôsob ošetrenia a omladenia pleti. Blondínka zjavne nenecháva nič na náhodu a stále viac rastúcemu počtu fanúšikov na Instagrame sa túži ukazovať v dokonalom “stave”.

xénia gregušová

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Xenia_gregusova