Je tomu viac ako rok, čo si Xénia Gregušová odniesla zo statkárskej šou titul kráľovnej Farmy. Sympatická tanečnica si tak prilepšila o 75-tisíc eur. Teraz bojuje o život v krutej relácii Survivor, odkiaľ si v prípade výhry môže pripísať na účet až 100-tisíc eur. 

Niekdajšia kráska po finále Farmy 12 spravila úctyhodné gesto. O nemalú peňažnú sumu sa rozdelila s Henrichom Kuľkom a s aktuálnym partnerom Lukášom Stanislavom. Podľa vtedajších informácií mali obaja dostať po 15-tisíc eur. 

V šou na ostrove je cena pre víťaza ešte lákavejšia. Možno aj preto sa na Instagrame Xénie, ktorý počas kráskinej neprítomnosti spravuje jej brat, objavila otázka, čo urobila s peniazmi z Farmy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Kúpila si auto, ktoré využíva každý deň, a zvyšok má stále odložený,“ odpovedal za Gregušovú Vladis.

Pôvabná Žilinčanka pred odchodom do Dominikánske republiky financie nespomenula. Naopak, bežala za novým dobrodružstvom. ,,Veľa z vás si možno povie: ”To ti jedna reality show nestačila?”… Ja by som vám k tomu povedala len toľko, že som človek, ktorý rád skúša nové veci, nové výzvy,“ prihovorila sa fanúšikom koncom minulého roka.

Foto/Zdroj: TV Markíza, Instagram/xenia_gregusova