Farma 13 sa stáva oveľa zaujímavejšou a vyzvať niekoho do duelu nebude až také jednoduché. Na statku sa totižto opäť objavia víťazi markizáckej šou Xénia Gregušová a Tomáš Mayer, ktorí súťažiacim svojou špeciálnou ponukou poriadne pomotajú hlavy.

Pôvabná blondínka a potetovaný fešák vyzvú všetkých dobrodruhov, ktorí v súťažiach vyhrali špeciálne kamene, aby s nimi išli na kopec. Tam im Xenka a Tomi ponúknu výmenou za ich ,,hlas navyše“ v podobe skalky imunitu alebo pokušenie vo forme kávy či chutného koláčika.

xenia farma 13

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Muži aj ženy začnú vyjednávať, no nakoniec si na statok po dve imunity odnesie Miška i Mesut. Matúš vybojuje týždňovú ochranu pre Davida a Evka so Stankou si svoje ,,skalky“ naďalej ponechajú. ,,Podľa mňa ste sa rozhodli správne, a aj keby Miro teraz povedal, že by si vás nezobral, nikdy neviete, ako by to nakoniec na poslednú chvíľu spravil, či by vás to nestálo miesto,“ vyjadrila sa víťazka minuloročnej Farmy.

Keďže Miroslav Pajtáš si ako prvý duelant musí do arény zvoliť súpera a veľký výber z farmárov mu už neostane, rozhodovanie bude pre neho naozaj veľmi náročné. Koho nakoniec svalovec vyzve na súboj, sa dozviete už dnes večer na Markíze.

miska farma david farma mesut farma

Zdroj/Foto: markiza.sk, Voyo