Po Dominike Cibulkovej či Separovi rozvírila hladiny ostro sledovaná farmárska dvojica Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav. V čase najtvrdšieho zákazu cestovania totiž vyrazili do zahraničia, no ako tvrdia, išlo čisto o pracovnú ponuku. Poniektorí fanúšikovia ale rázne namietajú…

Byť mediálne známou osobnosťou síce prináša parádne výhody, ako napríklad návrhy na reklamné kampane od cestovných kancelárií, avšak hlavní aktéri tým zároveň prichádzajú o veľkú časť súkromia.

xenia gregušová

Finalisti dvanástej série markizáckej reality šou Farma vyrazili ruka v ruke na niekoľko hodinový let, ktorého cieľovou destináciou sa stali rajské Kanárske ostrovy. A hoci tanečníčka objasnila, že sa jedná o pracovnú cestu v spolupráci s cestovnou agentúrou Karibik, spôsob prezentácie exotického pobytu dokázal ľudí poriadne vytočiť.

Čo je toto za robota?!

,,Akože akú prácu tam išli vykonávať, fotiť fotky ako aj ostatní influenceri,” pohoršovala sa nahnevaná slečna nad romantickým záberom, kde si zaľúbenci v plavkách na útese vymieňajú nežné pusinky. ,,Hlavne, že tam ide pracovne. No jasné, ona si teraz užíva v Karibiku a niekto na Slovensku, hlavne, že sa bojí korony a všade bez rúška,” pridala sa ďalšia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pobúreným priaznivcom sa nepozdával fakt, že pracovné pobyty tohto druhu sú v čase pandémie a nebezpečných mutácií vôbec povolené. Podľa názoru viacerých komentujúcich sa Xénia s Lukym celý čas len fotia a natáčajú pritom, ako si skvele vychutnávajú dovolenku, kým všetci ostatní pod ťarchou prísnym opatrení trčia doma.

Spomínané fotky Xénie a Lukáša si môžete pozrieť TU

Zdroj|Foto: Instagram/Xenia_gregusova