Charizmatickí exfarmári mali k sebe blízko už na statku, no vzájomné sympatie sa premenili na lásku až po skončení markizáckej šou. Keďže Xénia žije v Žiline a Lukáš na východe Slovenska, dvojica musela neustále cestovať, čo bolo pre ňu naozaj náročne. Zaľúbenci sa preto rozhodli usadiť, avšak v spoločnom byte sa dlho neohriali.

Keď Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav oznámili, že oficiálne tvoria pár, mnohých sledovateľov táto informácia neskutočne potešila. Zaľúbená dvojica si za krátky čas vybudovala silnú základňu fanúšikov, ktorí netrpezlivo očakávajú, o čo sa s nimi obľúbený pár na Instagrame podelí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Len nedávno partneri prezradili, že konečne našli spoločný byt, no ich radosť netrvala dlho. Najnovšie Xenka pridala video, na ktorom si opäť balia veci a z hniezdočka lásky odchádzajú.

,,Ideme sa zase sťahovať, ja už nevládzem. Bývali sme tu päť dní,” upresnil zúfalý Luky. Prečo s krásnou frajerkou po tak krátkom čase opúšťajú žilinský byt, zamilované hrdličky neuviedli, no náhradé bývanie si našli naozaj veľmi rýchlo.

Sťahovanie zo starého bytu

Vybaľovanie v novom byte

 

Foto/Zdroj: Instagram/xenia_gregušova