Alex Wortex vníma väčšina časť Slovenska ako kontroverznú a vulgárnu celebritku, pričom narážky, že patrí na psychiatriu, či o tom, že je škaredá, dostáva blogerka na dennom poriadku. Extravagantná dievčina sa tak rozhodla k ľuďom prehovoriť a ukázať im doslova svoju pravú tvár.

Všade, kde sa zjaví, spôsobí humbuk. Naposledy Alex Wortex „zažiarila“ na Bratislavských módnych dňoch, kde sa v sprievode mamy objavila „oblečená“ len do dvoch mušlí, zakrývajúcich jej prsia, a mŕtvej chobotnice, nachádzajúcej miesto v rozkroku. Následne tak Bratislavčanku zavalila obrovská vlna kritiky vrátane zákazu vstupu na nasledujúce ročníky.

Vzhľadom na to, že sa Alex vždy prezentuje s výrazným líčením, účesom a v neposlednom rade oblečením, kedy nechýbajú ani lascívne pózy či grimasy, od verejnosti sa jej dostáva rôznych nelichotivých komentárov. ,,Ľudia sa v diskusiách k článkom vyjadrujú, že som extrémne škaredá, chlap, trans, bicykel by som o ňu neoprel a také tie klasické vysoko inteligentné veci,“ mladá slečna sa vyjadrila na Instagrame.

Alex Wortex

K svojim slovám však Wortex doložila i koláž fotiek. Na pravej strane bláznivá ženská s ružovými vlasmi, červeným rúžom a vyplazeným jazykom – poloha, v akej Alex všetci poznáme, a na ľavej polovici úplne íná, nežná usmievavá dievčina v ružovom outfite s ležérnym účesom.

,,Ako môžete vidieť, tvár mám stále rovnakú, na oboch mám špirálu, linku aj rúž, jeden je bledší, druhý výraznejší. Ľudia však vnímajú jeden celok,“ napísala 28-ročná Slovenka, ktorá uviedla, že prvá fotka žala kedysi u publika veľký úspech. Nuž ale treba uznať, že Alex má naozaj veľmi pekné črty tváre a je škoda, že ich v spoločnosti potláča svojou extrémnou kontroverznosťou, nemyslíte?

Alex Wortex

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/alexwortex69, YouTube