Moderátorka Vera Wisterová, ktorá trištvrte roka bojovala o možnosť znovu sa stretávať s vlastnými synmi, vyhrala pred pár dňami najdôležitejší súd v živote. Známa rusovláska sa tak môže s maloletými chlapcami bez zábran presunúť späť na Slovensko, avšak má to jeden zádrheľ!

Zúfalá dvojnásobná matka spravila pre získanie detí do svojej starostlivosti absolútne maximum. Nielenže vycestovala do Ameriky v čase zúriacej pandémie koronavírusu, kvôli čomu sa neskôr podrobila karanténnym opatreniam, ale taktiež zostavila dostatočné množstvo materiálov na podloženie všetkých dôkazov.

vera wister

Práve táto snaha bola odobrená americkou sudkyňou, ktorá napokon rozhodla v jej prospech. A hoci si podľa finálneho verdiktu môže moderátorka vziať synov Thea a Harlowa naspäť do rodnej zeme kedykoľvek sama uzná za vhodné, proti jej slobodnej vôli hrá opakované podávanie odvolania zo strany americko-izraelského manžela Jeremyho Hulsha.

Aj keď by tieto dokumenty už rozhodnutie súdu nijako ovplyvniť nemali, Vera by sa mala na pojednávanie, datované na 11. augusta, dostaviť osobne. Z toho dôvodu stále váha, či má odlet z USA ešte odložiť alebo sa na formálnu udalosť neskôr dopraviť sama, prípadne vyslať len právnych zástupcov. Jedno je však isté – okamžite po tom, ako matka znovu obdrží zadržané cestovné pasy svojich potomkov, má v tomto smere voľné ruky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<

Vera wister deti

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/Verawister