To, čo momentálne zažíva slovenská moderátorka Vera Wisterová, by sa dalo prirovnať k peklu na zemi. Stačilo pár minút na to, aby náhle prišla o dva najmilovanejšie poklady, malých synčekov Harlowa a Theodora, ktorých otec je izraelského pôvodu. Práve on mal úradujúcej manželke spôsobiť muky, aké by na vlastnej koži nechcela okúsiť žiadna matka!

Známa červenovláska sa pred pár rokmi bláznivo zamilovala do Jeremyho Hulsha, s ktorým si nejakú dobu šťastne nažívala mimo európskej zóny. Z veľkej lásky sa narodili dve ratolesti, no iskra silnej zamilovanosti sa medzi partnermi postupne vytratila.

vera wisterová

Vzťah ľudí z dvoch odlišných svetov dopadol tak zle, až sa začalo rozvodové konanie a urputný boj o deti. Práve maloletí chlapci na spory rodičov doplatili najviac, keďže boli vo štvrtok vlastným otcom unesení na doposiaľ neznáme miesto. Jeremy údajne nezvládol rozhodnutie súdu ohľadne starostlivosti o potomkov, ktorých mohol vídať len v určenom čase za prítomnosti matky.

Takýto priebeh nikto nečakal

Koncom týždňa ostala slovenská verejnosť v poriadnom šoku, keď sa na oficiálnej stránke polície objavila urgentná prosba o pátranie po nezvestných deťoch. Theo s Harlowom boli naposledy videní v nákupnom centre, odkedy o nich zúfalá Wisterová nemá žiadnu vedomosť. Vie sa len toľko, že nevinní bratia sa nachádzajú v prítomnosti otca, ktorý má však podľa nových informácií od portálu Pluska.sk v rukáve jeden obrovský tromf.

Napriek tomu, že Izraelčan má zákaz brať si synov bez vedomia manželky, stále je držiteľom cestovných dokladov oboch súrodencov. Táto skutočnosť Veru desí zrejme najviac, keďže rodičovský únosca by za určitých okolností mohol pasy využiť vo svoj prospech. Moderátorka sa nachádza v nezávidenia hodnej situácii, pričom vôbec netuší, čoho všetkého je jej niekdajšia láska v tomto smere schopná.

Polícia vyhlásila pátranie po maloletých chlapcoch

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Polícia SR – Bratislavský kraj, Instagram/verawister