Blond, modrá, čierna, hnedá či bordová. Zuzana Plačková sa nebojí žiadnych vlasových experimentov, keďže jej pristane naozaj čokoľvek. Najnovšie sa opäť ukázala s vynovenou frizúrou, ktorú by si určite na svojej hlave vedela predstaviť aj nejedna z vás.

Dámy zo slovenského šoubiznisu si povedali, že na zimu zapustia vlasy. Po tom, ako si svoju korunu krásy dala predĺžiť speváčka Dominika Mirgová, šokovala novou hrivou aj kráľovná slovenského Instagramu Zuzana Strausz Plačková.

zuzana plackova

v auguste absolvovala Zuzka premenu, ktorú by nikto nečakal. Rozhodla sa totiž, že si zhodí svoje povestné dlhé svetlohnedé vlasy a zvolí prirodzenejšiu cestu. Ako sa ale zdá, prišiel čas opäť na zmenu, a tak známa modelka a influencerka navštívila salón, kde jej šikovné kaderníčky nasadili vlasy siahajúce až po kolená!

Keďže takáto dĺžka je pre každodenný život nepraktická, Zuzana si vlasy nechala skrátiť asi po pás, no i tak sú mega dlhé. Nám sa však rozhodne páčia a čo vám? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/queen.plackova, Streamable | Foto: Instagram/queen.plackova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.