Pôrod moderátorky Veroniky Ostrihoňovej je na spadnutie! Usmievavá plavovláska si už deväť mesiacov vychutnáva požehnaný stav, čiže k vypýtaniu bábätka na svet môže dôjsť prakticky kedykoľvek. Kráska však ani krátko pred veľkým dňom nezaháľa a venuje sa aktívnemu spôsobu života – na potulkách mestom vznikol úžasný záber s bruškom.

Veselé manželské duo Veronika Ostrihoňová Cifrová a Matej “Sajfa” Cifra sa počas obdobia radostného očakávania prvého prírastku s fanúšikmi pravidelne delia o najkrajšie momenty. Pôvabná moderátorka pritom rozhodne nepatrí medzi dámy, tráviace tehotenstvo na gauči s vyloženými nohami a naďalej ostáva veľmi činnou.

veronika ostrihoňová

Blondínka sa krátko pred príchodom bábätka rozhodla využiť posledné slnečné lúče a dopriala si prechádzku po hlavnom meste, kedy si neváhala zapózovať pred objektívom. Pri pohľade na Veroniku vám ale možno padne sánka – takýmto bruškom sa naozaj nemôže pýšiť každá tehuľka!

Neprehliadnuteľné krivky jasne naznačujú, že dôležitá udalosť v živote manželov Cifrovcov už klope na dvere, pričom šikovnej YouTuberke to v posledných dňoch neskutočne pristane a ako budúca mamina pôsobí stále veľmi sviežo a spokojne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

veronika ostrihonova tehotna

Zdroj|Foto: Instagram/Veronikaostrihonova