Influencerka Zuzana Strausz Plačková sa netají tým, že keď sa jej na nej niečo nepáči, nechá si to bez milosti vylepšiť. Niet sa preto čo čudovať, že vyzerá celkom inak ako v šou Hotel Paradise, kde ako mladá hviezdička začínala. Keď ju ale nespoznávame oproti roku 2012, máme vôbec šancu nájsť ju na fotkách zo základnej školy? 

Modelka, podnikateľka a influencerka svoje vlastné deti zatiaľ nemá (i keď nedávno prezradila, kedy by túžila otehotnieť), na rolu matky sa však už aktívne pripravuje po boku svojich malých neterí – chodí s nimi na prechádzky aj dovolenky, učí ich sa líčiť a pripomína si vlastné detstvo.

Najnovšie Zuzana Plačková nostalgicky vytiahla pamätníček, album s nálepkami a dokonca fotky zo základnej školy! Hádanka: Ktorá z týchto šiestačiek je budúca influencerka? (Odpoveď nájdete pod videom.)

„To je extrém!,” smeje sa Plačková pri prezeraní albumu s názvom … a takí sme boli!, ktorý väčšina dnešných 25 – 30-ročných ľudí dôverne pozná. „Tu som! Hviezda – zasa v strede. To je aká pamiatka, toto je fakt brutál!” 

A my musíme iba súhlasiť!

Takto to celé začalo. Zuzana v 1. triede (dievčatko s tabuľkou v červenom overale).
Takto vyzerala v časoch reality šou, ktorá ju dostala do povedomia verejnosti.
Kedysi a dnes, rozdiel 8 rokov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/queen.plackova | Foto: Facebook/Avalon Club, Matej Kuna,  Instagram/queen.plackova