Charizmatický herec v posledných rokoch neprežíval najšťastnejšie obdobie. Po rozvode s Agátou Hanychovou sa rozišiel aj s Denisou Dvořákovou a jeho život prevrátilo na ruby i koronové obdobie. Jakub nemal takmer žiadne pracovné ponuky a veľa času trávil doma, čo sa odzrkadilo na jeho váhe.

Obľúbený porotca šou Česko Slovensko má talent rapídne pribral, a preto sa rozhodol zdravšie stravovať a viac sa hýbať, čo sa patrične ukázalo na jeho postave. Prachařovi sa podarilo schudnúť 10 kíl a na najnovších fotografiách na Instagrame je vidieť, že známy hudobník a herec žiari šťastím.

prachar

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Tak to po rokoch vyšlo a točí sa. Mám pocit, že som to všetko trochu zabudol, ale vzhľadom k tomu, že hrať som nevedel nikdy, tak nespoznáte rozdiel,“ napísal blondiak k záberu z nakrúcania pripravovanej snímky.

Pod fotkou sa začali hrnúť samé pozitívne komentáre, a dokonca zareagovala aj Prachařova kolegyňa. ,,Český Brad Pitt! Aký si chudý,“ pochválila umelca herečka Mahulena Bočanová. Nuž, musíme uznať, že Jakub je naozaj poriadny fešák a vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým.

prachar

prachar

Zdroj/Foto: Instagram/jakub_prachar, Facebook/Česko Slovensko má talent