Tereza Mašková zahviezdila v piatej sérii česko-slovenskej šou Superstar, odkiaľ odišla ako absolútna víťazka. Výhru sa jej však podarilo získať počas náročného obdobia, kedy prechádzala ťažkým rozchodom. Ako sa ale zdá, miesto jej EX nahradil už sympatický Slovák!

Tereza Mašková sa počas Supestar stala doslova hviezdou zo dňa na deň. Ľudia si jej hlas  a talent ihneď zamilovali, avšak náhlu slávu nevydržal jej dlhoročný vzťah. Ružovovlasá speváčka dokonca v tom čase takmer nezvládla finálový večer, kde mala odspievať hit od Mariky Gombitovej s názvom Vyznanie.

Podľa všetkého sa už staré rany zahojili a česká hviezda našla tú pravú lásku až po súťaži. Na jej sociálnej sieti totiž zverejnila záber s novým mužom, pričom nechýbali hashtagy ako #láska, #zamilovanýpárik či #šťastie.

Hudobných nadšencov však môže prekvapiť fakt, že sa po Terezinom boku objavil práve známy slovenský producent Oliver Žilák, ktorý má na konte spoluprácu napríklad aj s Emou Drobnou. Ale im to spolu pristane, čo poviete?

Tereza Maskova

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Tereza.Maskovaa, Twitter