A je to konečne tu! Veronika Cifrová Ostrihoňová pred krátkym časom priznala, že nosí pod srdcom svoje prvé bábätko s manželom a známym moderátorom Matejom “Sajfom” Cifrom, pričom si túto radostnú správu nechávali dlho len v úzkom rodinnom kruhu. 

Mediálne známa dvojica sa po dvoch rokoch manželstva začala pripravovať na príchod nového člena rodiny. Veroniku už dokonca trápia aj prvé “starosti” spojené s tehotenstvom, o čom si môžete viac prečítať v článku po kliknutí >>>SEM<<<.

To, v akom týždni či mesiaci sa momentálne televízna redaktorka nachádza, si však Cifrovci nechávajú nateraz len pre seba. Najnovšie ale ukázali svojim fanúšikom niečo, čo si zrejme v prvom momente nevšimli ani oni sami. Stalo sa tak po tom, čo točili krátke video na sociálnu sieť.

Okrem Very Veri v originálnej čiapke si tak pozorní fanúšikovia mohli všimnúť detail bijúci priamo do očí. Za tehotnou redaktorkou sa totiž nachádza záber z ultrazvuku, kde síce ešte nevidno malé bábätko “v plnej kráse”, no je už jasne rozoznať tváričku a zvyšok tela.❤️

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Sajfa, VeronikaOstrihonova, Facebook