Dominika Cibulková sa netají tým, že si rada priplatí za luxus, ktorý si bežný človek nedokáže ani predstaviť. Do svojho synčeka investuje tiež nie málo peňazí – potom, čo tento malý človiečik dostal vlastný diamant, prichádza ďalšia pecka, a to jeho topánočky. 

Pred pár dňami sme vám priniesli zábery z krstín syna bývalej profesionálnej tenistky Dominiky Cibulkovej, ktorý sa niesol v luxusnom a nadupanom štýle. Jakubko počas svojho veľkého dňa, kedy sa stal božím dieťaťom, vystriedal hneď dva outfity. Počas obradu bol, ako sa patrí, celý v bielom, no na oslave ho mamička obliekla do námorníckeho štýlu – v tom bol viac než rozkošný.

Malý Jakub bol počas svojho veľkého dňa vyfešákovaný od hlavy až po päty. Biele dupačky zdobené modrými gombíkmi a lemom goliera v rovnakej farbe mal dokombinované klobúčikom, pričom najviac zaujali jeho topánky prestížnej francúzskej značky.

Táto obuv, kde sa stretáva biela farba s belasou modrou a dokonca sa líši vzor na pravej a ľavej nôžke, sa pohybuje v cene okolo 400 €.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/domicibulkova | Foto: Instagram/domicubulkova