Majk Spirit sa momentálne teší z vydania tretieho albumu s veľavravným názvom Nie som tu náhodou. S príchodom nového diela známy spevák už dlhšie sľubuje, že fanúšikov poteší pestrými videoklipmi a vyzretými textami piesní. Dôkazom pravdivosti jeho slov je aj nový megahit Žiariš, ktorým Spirit vzdáva hold nežnému pokoleniu.

Zaujímavosťou je fakt, že Majk do spolupráce na albume zapojil aj niektoré známe krásky. Nadšení poslucháči sa tak môžu tešiť na Veroniku Strapkovú, Anitu Soul či Moniku Bagárovú, ktoré CD rozhodne spestrili. Obsadenie talentovaných a krásnych umelkýň je teda len ďalším dôkazom toho, že bývalý porotca Hlasu ČeskoSlovenska si prácu šikovných žien veľmi váži.

spirit bagarova

Sympatický autor hitu Ženy treba ľúbiť však zašiel omnoho ďalej. Úctu k dámam totiž vyjadril aj prostredníctvom najnovšieho príspevku, ktorý zverejnil na svojom profile na sociálnej sieti. Pri momentke z videoklipu k singlu Žiariš sa vyjadril k skutočnosti, že približne 60% jeho sledovateľov na Instagrame tvorí práve ženské pokolenie.

“Teším sa, že väčšina mojich fanúšikov sú ženy a nemenil by som s nikým z mojich kolegov. Verím, že budúcnosť nášho sveta záleží hlavne na tom, ako sa k tomu postavia naše ženy. Chlapi majú svet v rukách už tisícročia a nie je to nič moc. Môj nový singel ŽIARIŠ je venovaný všetkým sebavedomým ženám a dievčatám, ktoré sa neboja žiariť v tomto mužskom svete…” takto zneli nádherné slová obľúbeného rapera, ktoré určite dojmú nejednu dámu. Bodaj by na svete bolo viac mužov nehanbiacich sa verejne prejaviť hold opačnému pohlaviu.

                Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                        ho >>>TU<<<

majk spirit

Zdroj: Instagram/Majkspirit | Foto: Instagram/Majkspirit, Majkspirit_fanpage

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.