Podľa mnohých vedcov sú dlhé nohy znakom výbornej kondície a zdravia, a aj to je jeden z dôvodov, prečo muži nad dlhonohými modelkami slintajú. V našich končinách sú najznámejšími nositeľkami tohto daru od prírody Adriana Sklenaříková, Eva Máziková či Daniela Hantuchová. Známe kočky majú ale v našom šoubiznise vážnu konkurenciu.

Moderátorka a spisovateľka Emma Tekelyová patrí k dámam, ktorým by ste presný vek tipovali len márne. Pri pohľade na charizmatickú blondínku s vypracovanou a štíhlou postavičkou by asi len málokto veril, že slovenská televízna stálica oslávila 66. narodeniny.

emma tekelyová

Večne vysmiata plavovláska si nedávno dokonca “strihla” fotenie pre úspešného výrobcu dámskych pančušiek, kde sa stala ambasádorkou obľúbenej značky. Moderátorka nemala absolútne žiadny problém zapadnúť do kolektívu mladých krások, pričom sama predviedla krivky ako z časopisu.

,,Och Bože, a tie nohy v silonkách,” rozplýval sa jeden z fanúšikov pri pohľade na Tekelyovej dlhočizné končatiny. ,,Nôžky ako z rozprávočky,” pridal sa ďalší. A naozaj – Emma sa počas charitatívnej kampane vôbec nemusela hanbiť odhaliť svoje telesné proporcie v minišatách, pretože aj pár rokov pred 70-tkou sa môže rovnať omnoho mladším ročníkom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Emma Tekelyová

Zdroj: Instagram/Emma.tekelyova, Facebook/Emma Tekelyová | Foto: Instagram/Emma.tekelyova, Adrianakarembeusklenarikova