Sajfa sa len pred pár týždňami pochválil novým prírastkom do rodiny. Z radostnej novinky sa v tom čase tešil spolu s jeho bratom Tomášom, ktorý si aktuálne užíva prvé chvíle po boku malej dcérky menom Sára. Keď ju však uvidíte, tej podobe neuveríte!

Matej Cifra a Veronika Cifrová Ostrihoňová sa koncom leta stanú po prvýkrát rodičmi. Na svoje vytúžené bábätko si ale dvojica bude musieť ešte pár týždňov počkať, avšak do tej chvíle si môžu rodičovské povinnosti nacvičiť v kruhu rodiny. Sajfov brat sa stal totiž nedávno hrdým oteckom krásnej dcérky.

Sajfa s bratmi Tomášom a Jánom

Práve bratia Cifrovci sa podelili o milý záber, kde môžeme vidieť známeho moderátora s rozkošným novorodeniatkom. Čo však mnohých fanúšikov prekvapilo, bola neuveriteľná podoba, a to predovšetkým očí, ktoré malá Sára zdedila z otcovej strany.

Že po kom má tie oči,” znie jedna z reakcií pod záberom. „Chcela som napísať, že celý Sajfa,” pridávajú sa ďalší ľudia, ktorí si “cifrovské gény” všimli na prvý pohľad. Veď, pozrite sa sami – nie sú si podobní ako “vajce vajcu”?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Sajfa, T.C., YouTube