O herečke Nele Pociskovej sme nejaký čas takmer vôbec nepočuli, a to patrila v minulosti medzi najžiadanejšie slovenské celebrity. Dnes si kráska užíva každodenné radosti i strasti materskej dovolenky, pri čom ale nezabúda ani na vlastnú. Niekdajšia seriálová hviezda ohúrila fanúšikov vydarenou zmenou!

29-ročná televízna osobnosť patrí medzi žienky, ktoré pojem starnutie snáď ani nepoznajú. Na niektorých záberoch stále pôsobí ako krehké a veselé dievčatko, ktoré si môže experimenty so vzhľadom bez obáv dovoliť.

Nela Pociskova Filip Tuma

Nela sa po dvojmesačnej prestávke v karanténnom režime konečne dostavila do salóna prestížneho celebritného kaderníka Janka Molnára, spoľahnúc sa na jeho vychýrené schopnosti. ,,Darmo, je to kráľ,” herečka stručne, ale za to výstižne okomentovala finálny výsledok, s akým sa nedá byť nespokojnou.

Kratší postupný strih, osviežujúco zosvetlený odtieň a vyfúkaná ofina dodali dvojnásobnej mamine potrebný šmrnc, a to aj bez zbytočných nánosov mejkapu. Nela Pocisková sa tak mohla ulicami hlavného mesta hrdo promenádovať s nenalíčenou tvárou a novými vlasmi, ktoré ocenilo aj nadšené publikum na Instagrame.

Nela Pocisková

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

nela pociskova

Zdroj: Instagram/Pociskova.nela Foto: Instagram/Pociskova.nela, Nelapociskova_fanpage, Katarinakmecova